Dr MarekCiesielczyk
Skrytka pocztowa 40,  33-100 Tarnów 1
Tel:+48 601 255849, dr.ciesielczyk@gmail.com
patrz także:
https://www.instagram.com/marekciesielczyk/
https://twitter.com/dr_ciesielczyk
www.oburzeni.pl
www.prawdemowiac.pl
http://www.uczciwosc.org.pl/

 
Kliknij na zdjęcie powyżej, by zobaczyć wywiad telewizyjny z Ciesielczykiem nt. polskiego bieguna korupcji.
Dlaczego warto poprzeć OBURZONYCH - wywiad dra Ciesielczyka dla Radio FAMA:
 
 
 
Dlaczego Polska nie jest państwem demokratycznym, sprawiedliwym, jak rozbić panujący od 20 lat układ władzy, dlaczego Ciesielczyk jest najlepszym kandydatem na Prezydenta Tarnowa (obecny prezydent, podejrzany o korupcję, trafił za kratki) - spotkanie dra Ciesielczyka z mieszkańcami Tarnowa 11 listopada 2013. Kliknij na obrazek powyżej, by wejść na relację filmową z tej prelekcji.
 
Zobacz film z wręczenia dr.Ciesielczykowi jednego z nawyższych odznaczeń państwowych - Krzyża Wolności i Solidarności, którym został uhonorowany na wniosek Prezesa IPN przez Prezydenta Polski za walkę o wolną Polskę w czasach PRL-u - kliknij myszką na zdjęcie powyżej.
 
Dr Ciesielczyk pierwszy pokazał przed kamerami w USA donosy TW BOLKA - patrz film poniżej:
 
 
 
Kliknij myszką na zdjęcie powyżej, a zobaczysz relację filmową TVP Polonia z wykładu dr. Marka Ciesielczyka w Chicago w 2009 roku, w którym wzięło udział ponad 600 osób!
 
Zobacz film z wykładu dr. Marka Ciesielczyka w Los Angeles w lutym 2013 roku, klikając myszką na zdjęcie powyżej.
 
Zobacz relację filmową z wykładu dr. Marka Ciesielczyka w Phoenix, w Arizonie w styczniu 2013 roku, klikając myszką na zdjęcie powyżej.
 
W lutym 2013 dr Marek Ciesielczyk został uhonorowany - obok obecnego premiera Szkocji Alexa Salmonda nagrodą BRAVEHEART (WALECZNE SERCE) „za niezłomną walkę o demokrację, wolność i prawdę" jako redaktor naczelny pisma i portalu PRAWDĘ MÓWIĄC - klikając na zdjęcie powyżej, obejrzysz relację filmową z wręczenia tej nagrody.
 
 
 
Kliknij myszką na zdjęcia poniżej:
 
Kliknij myszką na obrazek poniżej:
 
 
Twórca tarnowskiej "Białorusi Samorządowej" - Przewodniczący Rady Miejskiej w Tarnowie Grzegorz Światłowski - kliknij myszką na obrazek oraz na film poniżej
 
 
Prezydent Tarnowa, Ryszard Ś. został aresztowany przez ABW 27 września 2013, podejrzany o korupcję. Kliknij myszką na zdjęcie, by otworzyć artykuł i film na ten temat.
 
Ten bilbord "Prawdę mówiąc został zasłonięty po kilku tygodniach. Kliknij na to zdjęcie, a wejdziesz na film nt. cenzury na ulicach Tarnowa
 
Obradująca 7 października 2013 Rada Miejska w Tarnowie całkowicie się skompromitowała, nie ogłaszając referendum w sprawie odwołania aresztowanego przez ABW i podejrzewanego o korupcję przez prokuraturę prezydenta miasta Ryszarda Ś. Kliknij myszką na zdjęcie wyżej (na którym jest M.Ciesielczyk na sesji), by otworzyć artykuł na ten temat.
 
__________________________
Jak obalić absurdalny, niesprawiedliwy system w Polsce - zdaniem Ciesielczyka i innych uczestników ruchu OBURZONYCH - patrz: film niżej:
Skandaliczne wypowiedzi radnych po sesji 24.10.2013 - po przedłużeniu aresztu prezydenta Tarnowa Ryszarda Ś. - patrz film niżej:
 
Dlaczego nie warto głosować na żadengo z obecnych radnych tarnowskich - przerażająca impotencja Rady Miejskiej po aresztowaniu Prezydenta Tarnowa
PUBLIKACJE: KSIĄŻKI, ARTYKUŁY, WYWIADY, WYKŁADY, INNE
 
 
Artykuły, wywiady w języku angielskim i niemieckim.
Kliknij w tytuł, aby przejść do artykułu.
KSIĄŻKI
Artykuły & wywiady w języku polskim
Wykłady & inne


Wykłady dr. Marka Ciesielczyka na amerykańskich uczelniach:
w Stanford University (zaproszony przez słynnego prof. Staara), w University of California at Berkeley, Council for Inter-American Security w Waszyngtonie i w El Colegio de Mexico w Meksyku, kliknij:
lectures in USA.jpg
Plik JPG [434.2 KB]

Wykłady dr. Marka Ciesielczyka w innych uczelniach i instytutach w USA, Anglii, Kanadzie, Włoszech:
w University of Hawaii, Canadian Institute of International Affairs, Loyola University w Los Angeles, The London School of Economics & Political Science, European University Institute, kliknij:
lectures in USA, England, Canada, Italy.[...]
Plik JPG [579.0 KB]

 

 

Relacja TVP POLONIA (emitowana na cały świat 11.02.2009) z wykładu dr.Marka Ciesielczyka w Chicago, w czasie którego zaprezentował dokumenty z IPN obrazujące współpracę z SB znanego działacza polonijnego Wojciecha Wierzewskiego, prawej ręki trzech kolejnych prezesów Kongresu Polonii Amerykańskiej, a także Wacława Sikory - szefa Solidarności w Malopolsce, który otrzyamł prawo pobytu w USA jako internowany "bohater". W rzeczywistości Sikora pracował dla SB jako TW "Return". Wierzewski zaś donosił na kolegów jako KO "Tower" za kilka butelek alkoholu.
patrz także strona Komitetu Pamięci Polonijnej:
www.myspace.com/komitetpamiecipolonijnej

 

Wykład dr. Marka Ciesielczyka na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie w marcu 2012 roku na temat obecnej sytuacji społeczno-politycznej w Polsce, działalności komunistycznych służb specjalnych oraz funkcjonowania systemu komunistycznego.

Wykład dra Marka Ciesielczyka w Los Angeles, Kalifornia, 3 lutego 2013 - tematy:
- Dlaczego lustracja Polonii jest konieczna?
- Piotr Mroczyk - ostatni dyrektor Radia Wolna Europa - TW SB 69
- Roman Żelazny - pracował dla RWE - TW SB WITOLD SŁOTA
- Zygmunt Podbielski - działacz z Chicago - KI SB FEN
- Józef Migała - radiowiec w Chicago - nieformalnie przekazywał informacje SB
- Robert Lewandowski - prowadził TV w Chicago - nieformalnie przekazywał informacje SB,
- Adam Grzegorzewski - właściciel biura turystycznego w Chicago - nieformalnie przekazywał informacje SB
- Andrzej Jarmakowski - spotykał się z rezydentami SB w Chicago w 1989 roku
- Dowody na to, że nie współpracowali z SB: Kazimierz Łukomski, Krzysztof rac, Roman Puciński, Krzysztof Kamyszew, Edward Puacz, Alfred Znamierowski, Lucyna Migała
 
 
Wykład dra Marka Ciesielczyka w Phoenix, Arizona, 27 stycznia 2013 - tematy:
- Dlaczego Polska nie jest państwem demokratycznym?
- Kto się boi lustracji?
- Dlaczego Cenckiewicz nie ujawnił nazwisk istotnych polonijnych TW SB?
- Wojciech Wierzewski - KO SB TOWER - prawa ręka 3 kolejnych prezesów KPA
- Wacław Sikora - TW SB RETURN - jeden z 19 najważniejszych działaczy Solidarności
- Stanisław Chęciński z KPA w Arizonie nie był kapusiem SB.
 
Pierwsza część wykładu dr. Marka Ciesielczyka w EAGLES w Chicago, w styczniu 2012 roku. Pozostałe części znajdziesz na YOU TUBE. W pierwszej  jest mowa o takich osobach, jak: Andrzej Jarmakowski, Sławomir Cenckiewicz, Jolanta Ciesielczyk, Krzysztof Koch, a także o Komitecie Pamięci Polonijnej oraz licznych prowokacjach esbeckich wobec prelegenta, -  w drugiej: - o Andrzeju Jarmakowskim i Sławomirze Cenckiewiczu, Wojciechu Wierzewskim, Wacławie Sikorze, Piotrze Mroczyku, Romanie Żelaznym, Zygmuncie Podbielskim, Jerzym Srebrnym, Józefie Migale, Robercie Lewandowskim, Adamie Grzegorzewskim, Edwardzie Moskalu, Andrzeju Stypule, - w trzeciej - o takich osobach, jak: Stanisław Chęciński, Kazimierz Łukomski, Krzysztof Rac, Zygmunt Ziomber, Roman Puciński, Krzysztof Kamyszew, Edward Puacz, Alfred M.Znamierowski, Lucyna Migala, Marian Prusek, Jan Fijor, Jerzy Bekker, – w czwartej: Andrzej Jarmakowski, Krzysztof Rac, K. Kasprzyk, M. Kobeliński, Andrzej Stypuła, Edward Moskal, - w piątej: Andrzej Stypuła, Krzysztof D. Kamyszew, Grzegorz S. Popielarz, Stefan Szulwic, M. Vogel, Tadeusz Dworaczek, Bernard Schmidt, Wacław Pęcak, Piotr Krawczyk, Piotr S. Łabudziński, Krzysztof Marczak, Leszek Surowiec, Edward Dusza, Tomasz Pochroń, Wojciech Wierzewski, Wacław Sikora, Jan Fijor, Piotr Mroczyk, Roman Żelazny.
 
 
Polska dzisiejsza jest państwem niesprawiedliwym, nieuczciwym, nieinteligentnym -
Wykład dra Marka Ciesielczyka w Phoenix, Arizona, 26 maja 2013
 
21 lutego 2014 telewizja WIRTUALNEJ POLSKI nagrala program z udziałem dra Ciesielczyka na temat KGB
 
 
Na wniosek Prezesa Instytutu Pamięci Narodowej dr Marek Ciesielczyk za swą walkę o wolną Polskę w okresie PRL-u, za którą był prześladowany przez komunistyczne władze i SB, uhonorowany został jednym z najwyższych odznaczeń państwowych - Krzyżem Wolności i Solidarności. Co powiedział po uroczystym wręczeniu tego odznaczenia, zobaczysz w tym filmie.
_____________________________________________________________
WYKŁADY - cd.
Kilka poniższych zdjęć nie otworzy się automatycznie.
Należy na nie kliknąć osobno, wówczas wejdzie się na filmy z niektórych wykładów.
 
Kliknij na obrazek: obejrzysz film z wykładu dr Ciesielczyka "Dlaczego Polska nie jest demokracją?"
 
 © Stop złodziejom w polityce
Liczba odwiedzin: 6503715769